Kde otevřít novou franšízu?

Vybírejte v modře vyznačené oblasti!

* Stručný návod k výběru optimálních prostor pro vaši pobočku uvádíme níže ↓


Jak správně vybrat místo pro další pobočku?

Výloha franšízy NÁŠ CHLÉB v Praze. Ve výloze se zrcadlí odraz rušné ulice venku a totem zastávky MHD před výlohou. Obrázek naznačuje, kde  otevřít novou franšízu a jak správně vybrat místo pro další pobočku v síti, aby byla na rušném místě. Na výloze je nalepeno velké logo firmy a nápisem NÁŠ CHLÉB vaše pekárna, založeno 2019.

Aktuálně je v naší síti 37 poboček a relativně rychle rosteme. Stále ještě máme volná místa pro nové franšízy. Zde jsme pro vás shrnuli podmínky výběru lokality, které považujeme za důležité pro dlouhodobě dobře umístěnou franšízu NAŠEHO CHLEBU.

  1. Nemůžeme dělat všichni všechno. Franchising od nás je především o spolupráci v našem dlouhodobě ověřeném systému. Na franšízantovi je hlavně prodej a péče o zákazníka. Většinu výrobků vám dovezeme z naší řemeslné pekárny z Jablonce n. N. Pro čerstvost našich výrobků je důležitá vzdálenost pobočky od pekárny. Vybírejte proto místa v modře vyznačené oblasti.
  2. Nechceme, aby si naše pobočky navzájem konkurovaly. Začněte s výběrem v dosud neobsazených lokalitách.
  3. Vyhledávejte nebytové prostory jen na frekventovaných místech. Ideálně v hustě osídlených oblastech (ve městech i na sídlištích), nebo v lokalitách s kancelářemi (především) větších firem. Optimálně v místech s nejvyšší koncentrací lidí v dané lokalitě, jako jsou stanice MHD, frekventované trasy pro pěší apod.
  4. Pokud má mít vaše prodejna konkurenci, pak ji mějte vedle sebe a ne na místě, kam nedohlédnete. Prostory pro franchising NAŠEHO CHLEBU hledejte v  blízkosti obchodů se souvisejícím sortimentem, jako jsou maso a uzeniny, ovoce a zelenina, rychlá občerstvení apod. Naopak se spíše vyhněte umístění vaší pobočky v těsné blízkosti bank nebo obchodů s průmyslovým zbožím.
  5. Zajímavá jsou pro koncept NÁŠ CHLÉB VAŠE PEKÁRNA také místa u frekventovaných komunikací ve směru od velkých fabrik do centra města (s možností zastavení automobilu u vaší pobočky). Poloha vaší provozovny je v tomto případě optimálně co nejblíže k bráně dané fabriky.
  6. Ideální nebytový prostor pro vaši pobočku má prodejní plochu kolem 50 m². Má velké výlohy do rušné ulice nebo náměstí a vstup do prodejny je v úrovni chodníku.

Ne vždy je k mání ideální velikost provozovny. Dovedeme se přizpůsobit. Profitabilní franšízy provozujeme i v daleko menších prostorech anebo i v prostorách o něco větších než uvedených 50 m². Důležitá je především lokalizace obchodu. Při výběru prostor pro vaši pobočku proto vybírejte zalidněná místa dle seznamu výše.

Máte k dispozici obchodní plochu a nejste si jisti? Pak nám napište nebo zavolejte pro úvodní konzultaci zdarma!